01 – Hoeve Kakelbont vrije plaatsen: periode 5/7 t.e.m. 20/7

Hoeve Kakelbont

Themavakantie

Het is altijd gezellig druk in Hoeve Kakelbont. We creëren onze eigen knusse boerderij en gaan uitwaaien aan zee. Dus spelen, doen alsof je een boer bent en luieren, het komt allemaal aan bod!

Dit is een kakelbontvakantie!Op onze hotelvakanties heerst een gezellige bedrijvigheid van deelnemers die komen en gaan. Dat maakt deze formule zo uniek: je kan zelf kiezen op welke dag je aankomt en op welke dag je weer naar huis gaat. Onze begeleiders spelen daar handig op in door actief aan de slag te gaan met de inbreng van de deelnemers en door vrij spel te stimuleren (om daarna natuurlijk gezellig mee te doen).
Bij inschrijving voor één van de hotelformules geef je de dagen door waarop je aankomt en vertrekt. De uren voor aankomst en vertrek liggen wel vast. Op die manier kunnen de begeleiders de kinderen ook structuur bieden. Elke dag zwaaien we kinderen uit om 14u en ontvangen we nieuwe vakantiegangers om 15u. Je blijft minimaal twee nachten en maximaal negen nachten.
Deze zomer biedt Koning Kevin drie Hotelformules aan:

  • Hoeve Kakelbont in De Haan loopt van 2 juli t.e.m. 20 juli. OPGELET: de periode 2 juli t.e.m. 4 juli is VOLZET. Voor de andere dagen kan je nog steeds inschrijven.
  • Kasteel Ridderhof in Kessel-Lo loopt van 1 juli t.e.m. 6 juli.
  • Open Speelkasteel (zonder overnachten) in Kessel-Lo loopt van 22 juli t.e.m. 27 juli.

themavakantie

Waar en wanneer?

Locatie: Hof Ter Meulen, De Haan (West-Vlaanderen)
Periode: 2/07/2013 (15u) tot 20/07/2013 (14u) OPGELET: de periode 2 juli t.e.m. 4 juli is VOLZET. Voor de andere dagen kan je nog steeds inschrijven.
Voor kinderen geboren in: ’01, ’02, ’03, ’04, ’05 of ’06
Deelnemers: 25
Prijs: € 28 – € 36 per nacht
Downloads: (Coming soon…)

Kies de dagen dat je komt logeren!

NB Bij elke vakantie zie je twee prijzen staan. Je mag helemaal zelf kiezen welk bedrag (tussen beide prijzen) je wil betalen. Meer informatie over ons prijzensysteem (minimumprijs & streefprijs) vind je via deze link.

Krijg jij al het water in de mond?

Kijk je nu al uit naar de zomer? Kun je niet wachten tot je op vakantie kunt met Koning Kevin? Doe jezelf dan alvast watertanden met het moois dat je hieronder vindt. We verzamelden een hoop foto’s, linkjes en andere inspirerende kleinigheidjes om je nu al warm te maken voor de zomermaanden. De uiteindelijke inhoud van de vakantie zal in meer of mindere mate te maken hebben met het lekkers dat je hieronder vindt. Let op: het gaat om een indicatie van wat er tijdens je vakantie zou kunnen gebeuren, het zijn geen letterlijke aankondigingen van activiteiten.

Hoe hou ik kippen? Begin met stap 1: kies je kip! Om ook volgende stappen te ontdekken: klik hier en lees alles over het houden van hippe kippen!

We kunnen ook boodschappen sturen in een fles. Hops! De zee in! En misschien tot in Australië?

Klik hier voor meer algemene informatie over onze vakanties.

Heb jij je ingeschreven voor Hoeve Kakelbont? Kondig dan je komst aan in het reactieveld onderaan (of klik hier)!

Creatieve zomervakanties voor kinderen en jongeren

Ben je nog op zoek naar een beestige vakantie, maar kun je moeilijk kiezen? Koning Kevin helpt je een eind op weg met de volgende linkjes.

Je kunt kiezen uit kindervakanties en jongerenvakanties!

Maar je kunt ook kiezen uit beeldvakanties, chillvakanties, dramavakanties, instapverhalen, kookvakanties, mediavakanties, muzische vakanties, productievakanties, queestevakanties, spelvakanties, straattheatervakanties, themavakanties, trekvakanties, vakanties in het museum, Kakelbontvakanties (kies zelf hoe lang je wil blijven!), vakanties die aangepast zijn aan de werkweek (handig voor de ouders) of vakanties zonder overnachting!

Je kunt ook een keuze maken op basis van je leeftijd. We hebben namelijk vakanties voor kinderen uit 2001, 2002, 2003, 2004, 20052006 en 2007!

En we hebben vakanties voor jongeren uit  1995, 1996, 1997, 19981999 en 2000!

We organiseren vakanties in LimburgVlaams-Brabant en West-Vlaanderen!

En dat doen we meerbepaald in  Brussel, De Haan, De PanneKessel-Lo,  Lanaken en Leuven!

We hebben vakanties in juli of augustus!

Reageer